12 жовтня 2017 року в конференцзалі Прикарпатського клінічного онкологічного центру під головуванням головного спеціаліста ДОЗ ОДА з онкологї В.Романчука вудбулось засідання обласної експертної онкологічної комісії. Обговорено питання стану діагностики злоякісних пухлин візуальних локалізацій  в області за 9 місяців 2017 року. Ведучу роль у виявленні даної патології відіграють повноцінні онкопрофілактичні огляди.

На жаль, в багатьох медичних закладах первинного та вторинного рівнів порушуються вимоги щодо організації та проведення онкопрофілактичних оглядів. Непоодинокі випадки, коли і самі пацієнти ігнорують медичні огляди. Відсутня нормативна база, яка визначає взаємодію та співпрацю в цьому питанні між центрами первинної медико-санітарної допомоги та центральними районними і міськими поліклініками.

В роботі комісії взяли участь головні спеціалісти ДОЗ ОДА з терапії Л.Боришкевич, сімейної медицини Г.Микула, голови районних  та міських експертних онкологічних комісії, завідувачі центральних районних та міських поліклінік, заступники головних лікарів центрів ПМСД, районні та міські онкологи.