З 11 по 13 квітня 2019 року в м. Києві відбувся VIІІ міжнародний конгрес СОУУ 2019: «Досягнення та перспективи в онкоурології, пластичній та реконструктивній хірургії сечовивідних шляхів», присвячений 100-річчю заснування інституту раку.

Програма конгресу включила лекції, дискусії, клінічні випадки,стендові доповіді,а також Європейську школу урології (12 квітня) та семінар для сімейних лікарів.

Три дні понад 320 учасників конгресу мали унікальну можливість послухати та поспілкуватися з провідними урологами з України та спеціально запрошеними іноземними фахівцями з США, Італії , Великої Британії, Грузії та Республіки Білорусь

Лікарі прикарпатського клінічного онкологічного центру Закала І.С та Вальчишин А.М. мали нагоду бути учасниками цього  цікавого  форуму, на якому було розглянуто питання сучасних підходів до ранньої діагностики та лікування онкоурологічної патології.

Цікаві доповіді вчених США та Європи, проведена секція Європейської школи урологів, дозволили кожному учаснику форуму провести певний самоконтроль, аналізуючи свої підходи до діагностики та лікування хворих з онкоурологічною патологією.