Дудяк Роман Ярославович

Анестезіолог, вища кваліфікаційна категорія

Бахур Лілія Богданівна

Анестезіолог, перша кваліфікаційна категорія

Мельникович Тарас Ярославович

Анестезіолог, перша кваліфікаційна категорія

Попівняк Христина Ігорівна

Анестезіолог, вища кваліфікаційна категорія, к.м.н. Завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Босацький Володимир Михайлович

Анестезіолог, вища кваліфікаційна категорія

Скорохода Іван Богданович

Анестезіолог, перша кваліфікаційна категорія

Боришкевич Ярослав Миколайович

Анестезіолог, вища кваліфікаційна категорія

Телефон для довідок: 067-763-86-48


Відділення анестезіології та інтенсивної терапії комунального закладу «Прикарпатський клінічний онкологічний центр» функціонує з 1.01.1992 року. До того часу працювала анестезіологічна група в складі операційного блоку, в склад якої входили лікарі-анестезіологи Соболь Петро Іванович (з 1966 року — один із перших анестезіологів на Прикарпатті), Павлюченко Людмила Кузьмівна, Гнатишин Ігор Володимирович, Біркус Світлана Іванівна, Касюк Іван Васильович, Садигова Світлана Володимирівна.

На даний час у відділенні працює 10 лікарів-анестезіологів. Завідуючий відділення — лікар вищої кваліфікаційної категорії асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, к.м.н. Попівняк Христина Ігорівна.

Працюють лікарі-ординатори з вищою кваліфікаційною категорією:

  • Касюк Іван Васильович,
  • Босацький Володимир Михайлович,
  • Мельникович Ярослав Дмитрович,
  • Дудяк Роман Ярославович,
  • Боришкевич Ярослав Миколайович,
  • Мицак Володимир Мар’янович
Та лікарі-ординатори з першою кваліфікаційною категорією:
  • Бахур Ліля Богданівна,
  • Мельникович Тарас Ярославович,
  • Скорохода Іван Богданович.

За рік у відділенні проводиться більше 2000 анестезій, для забезпечення яких використовуються всі сучасні методи знеболення, в тому числі комбінована пролонгована-спінально-епідуральна анестезія. На лікуванні перебуває до 3500 пацієнтів.

З 2016р. впроваджена постановка імплантаційних порт-систем «B-Braun» для пацієнтів яким рекомендована тривала хіміотерапія.

Анестезіологи працюють в двох операційних блоках. Перший розташований в центральному корпусі, де проводяться оперативні втручання І х/в, ІІ х/в, ІІІ х/в. Це великі і тривалі за об’ємом оперативні втурачання на органах ШКТ, онкогінекологічні втручання та операції на зоні шиї та голови.

В другому оперативному блоці (мамологічне відділення) проводяться втручання на молочній залозі та онкоурологічні операції.

Кожна операційна обладнана сучасними апаратами ШВЛ, інфузоматами, моніторами пацієнтів. В операційній І х/в – працює анестезіологічна станція «Морфей», де проводять лапароскопічні оперативні втручання.