Голотюк Сергій Іванович

Онкохірург-мамолог, доцент кафедри онкології

Голотюк Іван Сергійович

Онкохірург-мамолог

Стинський Юрій Володимирович

Онкохірург, перша кваліфікаційна категорія. Завідуючий мамологічним відділенням

Живецький Вячеслав Антонович

Онкохірург, вища кваліфікаційна категорія, кандидат медичних наук

Закала Ігор Степанович

Онкохірург, вища кваліфікаційна категорія. Завідувач диспансерним відділенням

Андріїв Аліна Володимирівна

Доцент кафедри онкології. Кандидат медичних наук. Онкохірург. I кваліфікаційна категорія

Романчук Володимир Романович

Онкохірург, вища кваліфікаційна категорія. Заслужений лікар України. Генеральний директор

Для надання кваліфікованої мамологічної та урологічної допомоги в Прикарпатському клінічному онкологічному центрі функціонує мамологічне відділення, де проводиться комплексне обстеження хворих та висококваліфіковане спеціалізоване лікування із застосуванням основних досягнень вітчизняної та зарубіжної мамології та урології.

Офіційний сайт: http://mamolog.if.ua/

Номер телефону відділення: 0342 50-22-68.


У 1999 році на основі наказу № 183 Управління охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації створений клінічний мамологічний центр (КМЦ) із урологією, який на даний час переіменований у мамологічне відділення Прикарпатського клінічного онкологічного центру.

У 2016 році проведено реконструкцію матеріально-технічної бази відділення та операційного блоку. Умови перебування пацієнтів у відділенні на даний час відповідають європейським стандартам якості. Сворено кабінет психологічної та фізичної реабілітації пацієнтів, де працює команда спеціалістів, яка включає в себе психологів, реабілітологів, масажистів, де кожна жінка може отримати висококваліфіковану психологічну допомогу, скористатись тренажерами та отримати таку необхідну їй підтримку та пораду.

Операційний блок, розташований у відділенні, обладнаний сучасною технікою нагороджено відзнакою «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

В спектр діяльності мамологічного відділення входять також:

 • лікування і діагностика доброякісних та злоякісних захворювань грудних залоз та сечостатевої сфери;
 • проведення висококваліфікованих консультацій мамолога та онкоуролога;
 • підготовка лікарів-спеціалістів;
 • організація та проведення санітарно-просвітньої роботи серед населення;
 • організація роботи центральних районних та міських амбулаторних закладів з метою цілеспрямованої ранньої діагностики раку грудної залози та захворювань сечостатевої сфери.

Перевагами мамологічного відділення є:

 • дотримання стандартів лікування окологічних хворих як того вимагає наказ МОЗ № 554 «Про затвердження протоколів надання медичної допомоги за спеціальністю «онкологія» з залученням до складання плану лікування трьох спеціалістів, хіміотерапевта, радіолога, онкохірурга.
 • висока кваліфікація, професіоналізм та багаторічний досвід  спеціалістів;
 • сучасне діагностичне обладнання (мультиспіральний комп’ютерний томограф Aquilion LB фірми TOSHIBA, магнітно-резонансний томограф i_Open фірми WDM, сучасний мамограф «Мамомат 1000» фірми Siemens, рентгенограф CLINOMAT фірми ITALRAY виробництво Італія, ультразвуковий сканер Волюсон 730 (виробник Дженерал Електрик (США) вартістю 1 млн. гривень), резектоскоп фірми « Olуmpus», цистоскоп фірми «Karl Storz».
 • окремий операційний блок, розташований у відділенні, обладнаний сучасною технікою. Опреаційний блок нагороджено відзнакою «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».
 • проведення органозберігаючих оперативних втручань;
 • патогістологічна та цитологічна лабораторії обладнані сучаною технікою, необхідною для встановлення діагнозу захворювань грудної залози та сечостатевої сфери як в плановому, так і при необхідності в терміновому режимі (в межах 40 хвилин під час хірургічного втручання);
 • використання сучасних методик, для визначення індивідуального підходу лікування захворювання (імуногістохімічне визначення в пухлинах рецепторів естрогенів, прогестерону, епідермального фактору росту, індексу проліферації Ki-67);
 • можливість проведення комплексного лікування хворих (хірургічне, хіміотерапевтичне, променева терапія, гормонотерапія, фізичної та психологічної реабілітації).