18 квітня 2018 року в Києві відбулася спеціалізована науково-практична конференція за участю Національного інституту раку та патоморфологічної лабораторії СSD НЕАLТ Саre, присвячена діагностиці та лікуванню злоякісних лімфом. Модератори конференції – керівник науково-дослідного відділу хіміотерапії гемобластозів національного інституту раку доктор наук, професор Крячок І.А. та директор «СSD Нealt Саre» Олександр Дудін. Тематика конференції присвячена лікуванню і діагностиці злоякісних лімфом. Наведено клінічні випадки лімфом шкіри, множинної мієломи, оновленої класифікації онкогематологічних захворювань.

Від КЗ «Прикарпатський клінічний онкологічний центр» участь в конференції взяла лікар онколог вищої категорії Перкатюк Ірина Миколаївна. Щороку в Івано-Франківській області діагностується 140 хворих на злоякісні лімфоми та станом на 1 січня 2018 року в області проживає 971 хворий на цю важку недугу. В хіміотерапевтичному відділенні Прикарпатського клінічного онкологічного центру застосовуються сучасні схеми хіміотерапії, що відповідають вимогам світової наукової і практичної медицини. Проводиться хіміотерапія , в т.ч. шляхом тривалої безперервної інфузії, а також найсучаснішим методом, що віднедавна застосовується у світі — через порт. Такий метод введення хіміопрепаратів знижує частоту ускладнень хіміотерапії.

У 2017 році лікарями відділення проведено біля 360 курсів хіміотерапії у хворих на злоякісні лімфоми. Згідно Державного Канцер-реєстру в Україні 5-річна виживаність хворих на злоякісні лімфоми складає 60,5%.