Консультативну та організаційно-методичну онкологічну допомогу мешканцям Івано-Франківської області надають висококваліфіковні фахівці. Для забезпечення повноцінного функціонування закладу в 1991–1992 роках проведено структурну реорганізацію відділень і служб диспансеру, створено нові спеціалізовані відділення (патології органів голови та шиї, хіміотерапії), пансіонат, введено в експлуатацію корпус, у якому розгорнуто 140 ліжок (клініко-мамологічний центр, онкоурологічні, хіміотерапевтичні та радіологічні ліжка). У 1997 році на базі онкодиспансеру створено клінічний мамологічний центр, відкрито лікарню для невиліковних хворих «Хоспіс». Ліжковий фонд збільшився з 220 ліжок у 1991 році до 280-ти у 2004-му, удвічі розширено площі диспансерного відділення, проведено капітальні ремонти будівель, дахів, комунікацій.

Та основне, що суттєво підвищився кваліфікаційний рівень лікарів онкодиспансеру. У 2008 році вищу і першу кваліфікаційні категорії отримали 53% лікарів. Нині тут працюють чотири кандидати та один доктор медичних наук, чотири заслужені лікарі України. У диспансері, який є клінічною базою Івано-Франківського національного медичного університету, спільно з кафедрою онкології впроваджують нові медичні технології, широко використовують ендолімфатичне введення ліків, синглетно-кисневу терапію, функціонує центр сорбційної детоксикації та еферентної терапії, проводять органозберігаючі операції при раку молочної залози, прямої кишки. Довели свою ефективність методики паліативного лікування метастазів у кістки із застосуванням променевої терапії і бонефосу, лікування раку гортані із застосуванням великофракційного інтенсивного опромінення тощо. У червні 2008 року в закладі відкрито кабінет магніторезонансної томографії. Онкодиспансер є також базою з підготовки лікарів та середнього медичного персоналу з питань ранньої діагностики злоякісних новоутворень.

Усі зміни, що відбулися в диспансері, стали можливі завдяки призначенню в 1991 році головним лікарем Івано-Франківського обласного онкологічного диспансеру лікаря вищої кваліфікаційної категорії, заслуженого лікаря України Романчука Володимира Романовича, який нині є також головним онкологом головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації.


Фотогалерея центру