08 лютого 2018 року в комунальному закладі «Прикарпатський клінічний онкологічний центр» проведена медична Рада по підсумках діяльності онкологічної служби області в 2017 році.

В диспансерному відділі закладу отримали допомогу 45 730 пацієнтів, стаціонарно проліковано 7 566 хворих. В умовах денного стаціонару оздоровлено 1 667 осіб.

Завдяки зусиллям та наполегливості головного лікаря центру п.В.Романчука рік виявився вдалим в плані оснащення закладу апаратурою. В звітному році придбано ендоскопічний набір для лапароскопії, відеогастроскоп, відеоколоноскоп, гематологічний аналізатор, автоматичний біохімічний аналізатор, аналізатор імунохемілюмінесцентний та інше обладнання. Всього в 2017 році за рахунок всіх джерел фінансування придбано медичне обладнання, комп’ютерну техніку на загальну 6368,0 тис.гривень.

Поряд з позитивом існують проблеми, які пов’язані із забезпеченням хворих медикаментами, особливо хіміопрепаратами та препаратми супроводу. В багатьох випадках тягар медикаментозного забезпечення лягає на плечі пацієнтів та їхніх родичів.

Лікарі онкологи детально проаналізували свої досягнення та наявні проблеми. Перед колективом поставлені завдання, які направлені на покращення стану діагностики лікування та профілактики онкологічних захворювань.