19.07.2018р. відбулась  практична конференція медичних сестер  КЗПКОЦ на тему «Практичне ознайомлення з  спеціальними системами для приготування розчинів в онкології, порт-системами, що імплантується для венозного доступу та введення внутрішньовенних канюль (катетерів), еластомерними насосними інфузійними системами для одноразового використання, периферичними катетерами»  за участю представника фірми «Б. Браун» Гнатика Миколи Ярославовича, який провів презентацію та майстер-клас.

Медичні сестри відділень закладу  на практиці ознайомились та  відпрацювали принципи постановки венозного  катетера, заповнення  еластомерної насосної інфузійної системи.

Всі вищевказані  пристрої призначені для введення лікарських засобів внутрішньовенною   інфузією. Хіміотерапія, антибіотики, анестезія та лікування хронічного болю є найбільш поширеними методами лікування, для яких є можливим використання даних  виробів медичного призначення.

Зав. КДЛ Смородою О.В. проведено навчання по забору венозної крові вакутаймерами, які використовуються  в даний час в закладі.