До уваги медичних працівників та жителів Івано-Франківської  області:

КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради», в умовах пандемії коронавірусної інфекції Covid-19, працює в плановому порядку, з дотриманням усіх можливих карантинних та протиепідеміологічних заходів, оскільки лікування онкологічних захворювань, згідно наказу МОЗ України прирівняно до невідкладних станів.

В закладі здійснюються усі консультативно- діагностичні та лікувальні заходи в повному обсязі. Пацієнту при зверненні в заклад необхідно мати електронне скерування від сімейного лікаря на консультацію до лікаря онколога.

Не зволікайте! Не відтерміновуйте обстеження та лікування! При появі підозрілих симптомів та неможливості отримати необхідну допомогу за місцем проживання, оскільки більшість центральних районних та міських лікарень задіяні в лікуванні пацієнтів з коронавірусною інфекцією, звертайтеся в КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради».  При  підозрі або виявленні пухлинної патології, ви будете дообстежені та отримаєте необхідне лікування.

Пам’ятайте, що своєчасно діагностована та пролікована пухлинна патологія  на ранніх стадіях  дозволяє отримати максимальний шанс на одужання. Оскільки останні місяці спостерігається тенденція до значного  зниження пацієнтів, які отримали медичну допомогу в закладі, в зв’язку зі страхом перед коронавірусною інфекцією, а також неправдивою інформованістю на місцях про роботу закладу, слід очікувати значне зростання занедбаних форм онкологічних захворювань, що значно знизить ефективність лікування таких пацієнтів.

Бережіть ваше здоров’я!